ارسال کمک های سازمان جهاد کشاورزی استان قم به زلزله زدگان کرمانشاه

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از ارسال کمک های نقدی وغیر نقدی مجموعه سازمان جهاد کشاورزی استان قم به زلزله زدگان غرب کشور خبر داد.

محمد رضا طلایی اظهار داشت: زلزله 7.3 ریشتری که کرمانشاه را لرزاند، قلب همه هموطنان را نیز به لرزه درآورد و در این میان آنچه جلب توجه می کرد این بود که مردم، سازمان ها و نهادهای خصوصی و دولتی از همان ابتدا همدرد با زلزله زدگان در پی تسکین آلام حادثه دیدگان برآمدند.

وی افزود: با توجه به گستردگی خسارات ناشی از زلزله در استان کرمانشاه، به ویژه خسارات وارد شده در روستاها و مناطق محروم، همه باید دست به دست هم دهیم تا رنج عزیزان آسیب دیده را کمتر کنیم.

وی بیان داشت: در همین راستا کارکنان و جهادگران نوعدوست سازمان جهاد کشاورزی استان قم و سازمان های تابعه با اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی خود، ضمن ابراز همدردی با زلزله زدگان، همدلی سخاوتمندانه خود را با اهدای کمک به نمایش گذاشتند.

طلایی اضافه کرد: در همین راستا تعداد 360 عدد بخاری برقی، 400 عدد کرسی برقی، 5 توپ پلاستیک و مقادیری البسه و پتو به همراه یک میلیون و 440 هزار تومان وجه نقد توسط کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم به زلزله زدگان استان کرمانشاه اهداء گردید.

وی گفت: کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم نیز ضمن اهداء مبلغ 2 میلیون تومان وجه نقد به زلزله زدگان، 14 نفر روز نیروی انسانی و یک عدد خودرو کاپرا به مدت یک هفته در اختیار مناطق زلزله زده قرار دادند.