رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم:

جانبازان میراث داران انقلاب اسلامی هستند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: جانبازان و ایثارگران، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور هستند.

محمد رضا طلایی با حضور در منزل جانباز 70 درصد حاج حسین یزدی شاه آبادی، ضمن تجلیل از ایثارگری های ایشان، اظهار داشت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

وی افزود : این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

وی تصریح کرد: ایثار و شهادت کلمه ای است که بارها به عناوین مختلف در قرآن مجید آمده است و ما همه این امنیت و آسایش و اقتدار کشورمان را مدیون شهدا هستیم، شهدایی که هیچ توقعی نداشتند.

وی با بیان این مطلب که ایثار مراتبی دارد و بالاترین مرتبه آن شهادت است، بیان داشت:در زمان جنگ تحمیلی دشمن مشخص بود، اما امروز دشمن خاکریزهای خود را به خانه ها و شهرها آورده و از طریق جنگ نرم ریشه نظام را هدف قرار داده است.

وی خاطر نشان کرد: روحیه ایثارگری و جهادی یکی از ضروریات جامعه امروزی ماست تا بتوانیم با این روحیه در مقابل تهدیدات دشمنان این مرز و بوم ایستادگی نموده و آنان را خنثی کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم اضافه کرد: تکریم و تمجید از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگرانی که با جان خود از این نظام و انقلاب حفاظت کردند، می تواند در انتقال این روحیه به نسل جوان بسیار موثر باشد.

طلایی با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم جانبازان و ایثارگران تلاش شود کم است، خاطر نشان کرد: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است