به مناسبت هفته دولت صورت گرفت

تقدیر و تشکر از کارمندان نمونه سازمان جهاد کشاورزی قم

به مناسبت آغاز هفته دولت و روز کارمند طی مراسمی با حضور مهندس طلایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از کارمندان نمونه این سازمان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، در این مراسم که در محل نمازخانه سازمان جهاد کشاورزی استان قم برگزار شد، مهندس طلایی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند، گفت: مسئولیت یک امانت الهی و خدمت به مردم یک عبادت است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: ساده زیستی و در کنار مردم بودن از خصایص شهیدان رجایی و باهنر بود که منجر به ماندگاری یاد و خاطره آنها در طول این دوران شده است.

وی بیان داشت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری دشمن شناسی، عمل به هنگام، دفاع از ارزشها و آرمانهای انقلاب و داشتن پشتکار از شاخص های یک مدیر انقلابی است و همه دولتمردان باید این شاخص ها را در خود تقویت نمایند.

وی در ادامه افزود: طبق منویات مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی راه نجات کشور از رکود اقتصادی است، لذا همگی ما در تحقق این امر مهم مسئول می باشیم.

در پایان این مراسم توسط مهندس طلایی رئیس سازمان و حجت الاسلام موسوی جانشین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان از کارمندان و بسیجیان نمونه سازمان جهاد کشاورزی استان قم تقدیر بعمل آمد.