بیانیه یوم الله سیزدهم آبان

رخدادهای سرنوشت‌ساز 13 آبان ماه در دوران شکل‌گیری و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هر یک سرفصل نوینی از تاریخ مبارزه و رویارویی ملت ایران برابر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار به شمار رفته و نشان می‌دهد، هیچ قدرت مادی مجهز و بزرگ هرگز قادر نخواهد بود اراده خود را به ملت مومن، انقلابی و عاشورایی ایران اسلامی تحمیل کند.

آنچه در برهه زمانی کنونی و در آستانه یوم الله 13 آبان بیش از هرچیزی باید مورد توجه قرار گیرد، آن است که مبارزه ملت انقلابی ایران با استکبار جهانی به سرکردگی امریکا جهانخوار، هنوز پایان نیافته است و این ملت با پیروی از ظلم ستیزی حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، راسخ‌تر از گذشته در این مسیر استقامت می‌کند.

ملت ما با تأسی به فرهنگ عاشورا که فرهنگ ولایتمداری، ایثار، وفاداری، جهاد، مقاومت و شهادت است، جنگ تحمیلی دشمنان را به دفاع مقدس تبدیل کرده و عاشورای امام حسین(ع) سرمشق مردان و زنان و کودکان و جوانان ایران زمین طی سالهاي پس از انقلاب بوده است.  

سازمان جهاد کشاورزی استان قم در آستانه یوم الله 13 آبان ضمن تجدید میثاق با امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و شهیدان گلگون کفن این مرز و بوم، اعلام می‌دارد مصمم‌تر از گذشته آرمان‌های اسلام ناب محمدی(ص) و انقلاب اسلامی را دنبال خواهد کرد.