پیام رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قم در پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفت .

در پیام مهندس محمد رضا طلایی ضمن تسلیت ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س)، آمده است: ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود رهبری آگاه، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق می خورد . انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.

این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس غنیمت، که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت ياد و خاطره شهیدان و امام شهدا و 59 شهید سازمان جهاد کشاورزی استان قم، فرا رسيدن 12 بهمن سالروز ورود تاریخی بزرگمرد تاريخ و بنیانگذار کبیر و فقید انقلاب عظیم اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به ميهن اسلامي و ايام مبارك و فرخنده دهه فجر را تبریک و تهنیت گفته و از پیشگاه