حضور در گلزار شهداي علي ابن جعفر (ع) صورت گرفت؛

تجديد ميثاق جهادگران قم با آرمان هاي امام راحل و شهدا

 كاركنان سازمان جهاد كشاورزي استان قم با حضور در گلزار شهداي علي ابن جعفر (ع) با آرمان هاي امام راحل و شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي تجديد ميثاق كردند.

صبح روز پنجشنبه همزمان با دوازدهم فروردين سالروز ورود تاريخي رهبر كبير انقلاب به ميهن اسلامي، بيش از 60 نفر از كاركنان سازمان جهاد كشاورزي استان قم با حضور در گلزار شهداي علي ابن جعفر (ع) با آرمان هاي امام راحل و شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي تجديد ميثاق كردند.

جانشین نمايندگي ولي فقيه در سازمان جهاد كشاورزي استان قم در اين مراسم طي سخناني با اشاره به فداكاري شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي؛ گفت: شهيدان با آگاهي و بصيرت اين راه را انتخاب كردند و در نزد خداوند متعال داراي ارج و غرب و منزلتي بالا  مي باشند.

حجت الاسلام سید محمود موسوی با تاكيد بر اين آيه قرآن كه « شهدا زنده اند و در نزد خدا روزي مي خورند»، اظهار داشت: شهيدان با تبعيت از معمار انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري توانستند انقلابي را به ثمر برسانند كه در سطح جهاني داراي ابعاد گسترده و وسيعي مي باشد و امروز اثرات اين انقلاب را در پیروزی های خط مقاومت در كشورهاي منطقه مي بينيم كه اين از ثمرات انقلاب اسلامي است.

وي خاطر نشان كرد: همه تحريم ها و فشارهاي اقتصادي دشمنان بر عليه ايران، در حال حاضر نشان از ضعف و زبوني آنها در برابر قدرت اسلام دارد.

گفتني است؛ در ابتداي اين مراسم زيارت پرفيض عاشورا در صحن آستان مقدس امامزاده علي ابن جعفر (ع) توسط مداحان اهل بيت قرائت شد و در پايان اين مراسم جهادگران با حضور در گلزار شهدا مزار اين بزرگواران را گلباران نموده و قبور مطهرشان را با گلاب ناب غبارروبي كردند.