مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد

برنامه ريزي براي توزيع اقلام اساسي ويژه شب عيد

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان از برنامه ریزی برای توزیع اقلام اساسی ویژه شب عید در قم خبر داد و گفت: نگرانی از بابت تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم در شب عید وجود ندارد.

علی اصغر همت با اشاره به تخصیص سهمیه انواع برنج به میزان یک هزار و 73 تن به استان قم، اظهار داشت: برنج هندی دانه بلند به میزان 447 تن و به قیمت مصرف کننده 5 هزار و 600 تومان، برنج هندی دانه کوتاه به میزان 447 تن به قیمت مصرف کننده دو هزار و 600 تومان، برنج تایلندی به میزان 179 تن به قیمت مصرف کننده 3 هزار و 900 تومان توسط فروشگاه های زنجیره ای استان شامل فروشگاه های رفاه، جانبازان، افق و فروشگاه صنعت معدن و تجارت استان در حال توزیع می باشد.

وی در ادامه سخنان خود از هماهنگي با كشتارگاه ها و ساير صنوف خدمات رسان در ايام تعطيل جهت تامين مرغ و گوشت گرم خبر داد و گفت: جلسات کميته تنظيم بازار و تأمين ارزاق نیز به صورت منظم در حال برگزاری است.

همت در ادامه سخنان خود از توزيع اقلام پروتئيني شامل مرغ منجمد داخلي و گوشت منجمد مورد نياز توسط شرکت پشتیبانی امور دام خبر داد و تصریح کرد: گوشت مرغ منجمد به ميزان310 تن و به قیمت مصوب، گوشت قرمز منجمد به میزان 20 تن و به قيمت مصوب و تخم مرغ به قیمت  شانه اي 12600 در حال توزیع است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان در بخش پایانی سخنان خود گفت: توزيع گوشت گرم گوسفندي وارداتي نیز در صورت مهيا بودن شرايط همچنان ادامه خواهد داشت.