توسط رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان صورت گرفت

قدردانی از حضور باشکوه مردم و مسئولان قم در یادواره شهدای سنگرساز بی سنگر

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از حضور با شکوه مردم و مسئولان در یادواره 59 شهید سنگرساز بی سنگرو شهید مدافع حرم سازمان جهاد کشاورزی استان قم قدردانی کرد.

محمد رضا طلایی در حاشیه برگزاری این یادواره، ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا، وظیفه امروز همه آحاد ملت بویژه مسئولین را زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهداء و عمل به سیره آنان ذکر کرد و گفت: برگزاری این یادواره ها تذکری به مسئولین در جهت احیاء ارزشها ومیثاق مجدد با آرمانهای شهدا وامام راحل وخدمتگزاری صاقانه برای تحقق آرمانهای نظام اسلامی است.

وی افزود: بر خود لازم می‌داند از عنایت ویژه ائمه جمعه، سپاه استان، اداره کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده قم در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و کارکنان ادارات و مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه قم و دستگاه‌هایی که در خدمت به این حرکت ارزشمند، تلاش خالصانه داشتند به خصوص حوزه مقاومت شهید علیمحمدی و پایگاه مقاومت بسیج جهاد کشاورزی قم صمیمانه تشکر و سپاسگزاری نمایم.

وی بیان داشت: حضور صمیمانه و سرشار از معنویت مردم  مومن وولایتمدار وهمیشه در صحنه استان مقدس قم، موجب شد یادواره شهدای سنگر ساز بی سنگر و شهید مدافع حرم سازمان جهاد کشاورزی با عنایت حضرت ولیعصر (عج) و در سایه کرامت حضرت فاطمه معصومه (س) و به حرمت خون پاک شهیدان ایران اسلامی و به برکت انفاس قدسیه حضرت امام خمینی (ره) بسیار شکوهمند برگزار شود.

طلایی تصریح کرد: بر خود لازم می دانم به نیابت ازاعضای ستادیادواره شهدای سنگر ساز بی سنگر، از خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان، بسیجیان پا دررکاب ولایت، مهمانان، مدعوین ومسئولین استانی، شهرستانی، اصحاب رسانه به ویژه صدا و سیمای مرکز قم بابت حضور و همکاری وافر در برگزاری یادواره شهدای سنگرساز بی سنگر و شهید مدافع حرم سازمان جهاد کشاورزی قم تقدیر و تشکر  نمایم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم خاطر نشان کرد: در پایان جا دارد از حضور گرم و صمیمانه آحاد مردم بزرگوار و شهید پرور استان قم تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی و بهروزی برای ملت شریف ایران به خصوص مردم ولایتمدار استان مقدس قم مسئلت دارم.