مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد

کوهپیمایی خانوادگی جهادگران قم

مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم از کوهپیمایی خانوادگی جهادگران قم در منطقه آغش روستای کرمجگان بخش کهک خبر داد.

حسین آوازی اظهار داشت: در جهت افزایش نشاط و شادابی کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم، اولین برنامه کوه پیمایی خانوادگی در سال 97، در آخرین روز فروردین ماه در منطقه آغش روستای کرمجگان بخش کهک برگزار و با استقبال خوب کارکنان مواجه گردید.

وی تصریح کرد: این برنامه کوهپیمایی با هدف افزایش روحیه نشاط و شادابی کارکنان و همچنین ترویج فرهنگ ورزش های گروهی و همگانی انجام شد.

وي تصريح كرد: انجام ورزش هاي عمومي و همگاني تاثيرات مثبت زيادي در روحيه كاركنان و پرسنل ادارات داشته و باعث نشاط و شادابي آنان در طول روز خواهد شد.

مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم با اشاره به اهمیت ورزش کارمندی و تأثیرات مثبت آن در راندمان کاری، گفت: بر کسی پوشیده نیست که ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است و جامعه سالم و پر نشاط در گروی توسعه ورزش است و پرداختن به آن به خصوص در محیط کارمندی باعث ایجاد روحیه ای پرانرژی، پرنشاط و فعال در بین کارمندان خواهد بود. 

وی ادامه داد: فواید ورزش و نشاطی که انسان پس از ورزش کردن پیدا می کند بر کسی پوشیده نیست و این مهم به خصوص برای کارمندان ادارات که ساعت ها پشت میزهای خود در حالتی ثابت می نشینند ضروری تر است. 

آوازی با اشاره به اینکه ورزش می‌تواند باعث ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان شود، افزود: توجه به ورزش همگانی نتایج مثبتی را برای سیستم در پی خواهد داشت که آثار آن را می توان در افزایش بهره وری سرمایه انسانی، راندمان کاری پرسنل، حفظ آمادگی جسمانی و روحی کارکنان، افزایش روحیه جمعی و کار تیمی و در نهایت تکریم ارباب رجوع مشاهده کرد.