در سالروز انفجار هفتم تیر صورت گرفت؛

دیدار مدیران کل حفظ آثار دفاع مقدس و جهاد کشاورزی قم با خانواده شهیدان قاسمی

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم ظهر امروز همزمان با سی و ششمین سالروز انفجار «هفتم تیر» با خانواده روحانیون شهید عبدالوهاب و محمدصادق قاسمی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار دفاع پرس از قم، «احمد حسینی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم طی سخنانی در دیدار با خانواده شهیدان عبدالوهاب و محمدصادق قاسمی اظهار داشت: شهدای والامقام اسناد مظلومیت نظام اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: شهیدان عزیز نشان دهنده روحیه استکبارستیزی و ظلم ستیزی مردم ولایتمدار ایران اسلامی هستند که این روحیه را از فرهنگ عاشورا به ارث برده اند.

«محمدرضا طلایی» رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم نیز گفت: دیداربا خانواده های معظم شهدا قدرشناسی از مقام شهیدان و تجلیل از صبر و استقامت خانواده های بزگوار آنان است.

وی افزود: حضور هر یک از همرزمان و اعضای خانواده های معظم شهدا در هر مجموعه ای باعث خیرات و برکات فراوان برای آن مجموعه می شود.

همسر روحانی شهید «عبدالوهاب قاسمی» نیز شرحی از مبارزات انقلابی این شهید بزرگوار و شکنجه وی در دوران ستمشاهی و همچنین نحوه شهادتش در انفجار دفتر مرکزی حزب جمهری اسلامی در هفتم تیرماه سال 60 بازگو نمود.

وی همچنین با اشاره به شهادت فرزندش «محمدصادق قاسمی» در عملیات رمضان گفت: این شهید عزیز علاقه زیادی به حضرت امام(ره) داشت و اطاعت از امر ایشان را واجب می دانست، لذا چندین بار همراه با لشکر 25 کربلای مازندران از شهر ساری به جبهه ها اعزام شد.

یادآور می شود: شهید محمدصادق قاسمی در تایخ 24 تیر 61، هنگامی که 16 ساله بود، در عملیات رمضان به شهادت رسید و پس از تشییع در عید فطر همان سال در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) قم به خاک سپرده شد و به پدر شهیدش پیوست.

در این دیدار هدایایی به رسم یادبود از سوی مسئولان دیدار کننده به خانواده بزرگوار شهیدان قاسمی اهدا شد.