با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم صورت گرفت

رسیدگی به مشکلات کشاورزان منطقه طغرود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با حضور در شرکت خدمات حمایتی کشاوزی طغرود از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل کشاورزان منطقه قرار گرفت و دستورات لازم را برای رفع این مشکل صادر نمود.

محمد رضا طلایی در حاشیه این جلسه طی سخنانی گفت: برای رفع مشکل تولید در بخش کشاورزی قم منتظر این نخواهیم بود که کشاورزان و بهره برداران به سازمان جهاد کشاورزی مراجعه کنند، بلکه به همراه معاونان و مدیران سازمان به صورت دوره ای در مراکز بخش ها حضور یافته و به صورت رو در رو در جریان مشکلات کشاورزان قرار می گیریم.

وی افزود: حرکت در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید، اولویت سازمان جهاد کشاورزی استان قم است و برای رسیدن به این مهم، رفع مشکلات تولید در بخش کشاورزی را در دستور کار خود قرار داده ایم.

طلایی بیان داشت: یکی از مصادیق حمایت از کالای ایرانی که به عنوان شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده است، حمایت از تولیدات بخش کشاورزی به عنوان مهمترین کالای داخلی است که تحقق این امر تنها با حمایت از کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی حاصل می شود.

وی بیان داشت: در همین راستا با برنامه ریزی های انجام شده به صورت دوره ای به همراه معاونان و مدیران سازمان جهاد کشاورزی قم، در مراکز بخش ها و قطب های تولید محصولات کشاورزی استان حاضر شده و از نزدیک و به صورت رو در رو در جریان مسائل و مشکلات تولید کنندگان و بهره بردارن بخش کشاورزی قرار می گیریم و در همین جلسه اقدامات لازم را برای رفع این موانع انجام می دهیم.

گفتنی است، در این جلسه تعداد زیادی از کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی به صورت حضوری با رئیس سازمان جهاد کشاورزی و معاونان مسائل و مشکلات خود را در میان گذاشته و راهکار مناسب برای رفع این موانع اتخاذ گردید.