مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام استان اعلام کرد

استقبال مردم قم از توزیع گوشت گرم وارداتی

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام استان قم از استقبال بی نظیر مردم قم از توزیع گوشت گرم وارداتی خبر داد.

مسعود فرجی اظهار داشت: توزیع گوشت گرم وارداتی دراستان قم ازطریق فروشگاه مرکزی وهمچنین فروشگاه‌هایی که برای عرضه این محصول درسطح شهر قم مشخص شده است،انجام می‌شود.

وی افزود: فروشگاه مرکزی عرضه گوشت گرم وارداتی واقع در بلوارالغدیر بعد از پمپ بنزین است که در این فروشگاه لاشه و شقه گوسفندی به قیمت 33 هزار تومان و ران گوسفندی به قیمت 34 هزار تومان عرضه خواهد شد.

وی تصریح کرد: توزیع گوشت گرم وارداتی در استان قم از طریق فروشگاه مرکزی به آدرس فوق و همچنین فروشگاه‌هایی که برای عرضه این محصول در سطح شهر قم مشخص شده است، انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام استان قم با تاکید بر اینکه ارزان بودن قیمت آن نسبت به گوشت گرم داخلی به معنای بی کیفیت بودن این محصول نیست، تصریح کرد: بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته، کیفیت گوشت گرم وارداتی توزیع شده در استان قم بسیار مناسب است.

وی با اشاره به اینکه گوشت قرمز وارداتی به استان قم را گوشت بره نر با وزن لاشه 12 تا 15 کیلوگرم تشکیل می‌دهد، خاطر نشان کرد: گوشت گرم عرضه شده در مراکز فروش منتخب در استان قم، پس از گذراندن مراحل ذبح اسلامی در کشور استرالیا به سرعت به ایران ارسال شده و سپس برای توزیع در استان وارد مراکز فروش می‌شود.

وی بیان کرد: سلامت گوشت گرم وارداتی به استان قم قبل از توزیع توسط کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان، مورد بررسی قرار گرفته و مراحل توزیع این محصول در مراکز فروش تحت نظارت این دستگاه انجام می‌شود.