رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان:

باید به جوانان اعتماد کرد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: باید به جوانان اعتماد کرد چرا که آینده در دست جوانان است و انرژی فراوان جوانان راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات می باشد.

محمد رضا طلایی که در مراسم تودیع و معارفه مدیر شعبه شرکت تعاونی اعتبار کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم سخن می گفت؛ با بیان اینکه اعتماد به جوانان همیشه تاثیر گذار و مثبت بوده است، اظهار داشت: در اوایل انقلاب هم مسئولان کشور به جوانان اعتماد کردند که شاهد آثار شگرف آن در پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس بودیم.

وی افزود: سازمان جهاد کشاورزی استان قم یک سازمان جوانی است و طی 4 سال گذشته نیز با تلاش هایی که در این مجموعه صورت گرفته، توفیقاتی بزرگی را به دست آورده ایم.

وی بیان داشت: بخش کشاورزی استان قم در عین کوچک بودن، ظرفیت های بسیار خوبی را در سطح ملی به خود اختصاص داده و روند رو به جلویی را در امنیت غذایی سالم و توسعه کشاورزی پایدار داشته است.

طلایی تصریح کرد: تمام تلاش مجموعه همکاران ما در سازمان جهاد کشاورزی ایجاد رضایتمندی در بین بهره برداران است و به همین جهت شاید در مباحث رفاهی کارکنان آنچنان که شایسته آنان است اقداماتی صورت نگرفته باشد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم ادامه داد: با توجه به کمبودهایی که در مباحث رفاهی وجود دارد، نقش شرکت تعاونی اعتبار کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم در این زمینه بسیار پررنگ است و به حق هم توانسته در این زمینه خدمات قابل توجهی را به همکاران ارائه دهد.

وی افزود: تمام همکاران به این نکته اذعان دارند که خدمات ارائه شده توسط شرکت تعاونی اعتبار به مجموعه کارکنان سازمان بسیار ساده، روان و عادلانه است که جا دارد از مدیریت این مجموعه تقدیر و تشکر نمایم.

گفتنی است، در این مراسم که با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تعاونی اعتبار کارکنان وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، از خدمات علی محسنی مدیر سابق شعبه شرکت تعاونی اعتبار کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم تقدیر و تشکر به عمل آمد و حسین آوازی به عنوان مدیر جدید این شرکت تعاونی معرفی شد.