پیام رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم به مناسبت 14 و 15 خرداد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم به مناسبت فرارسیدن ایام الله 14 و 15 خرداد و دعوت مردم به حضور گسترده در مراسم بزرگداشت این وقایع ماندگار پیامی را صادر کرد.

متن کامل پیام محمد رضا طلایی بدین شرح است:

بسمه تعالی

نیمه خرداد ماه برای ملت بزرگ ایران یادآور عروج ملکوتی آزاد مردی بی مانند و شخصیتی بی نظیر است که در سایه مردانگی و تدبیرش، هویت پنهان خویش را بازیافتیم. بزرگ‌مردی که کشورمان را با اندیشه فرهیخته خود از فرو رفتن در ‏اندیشه‌های‎ ‎مادی گرایانه نجات داد و مستضعفین جهان را برای مبارزه،‏‎ ‎مقاومت و پیروزی ‏در برابر مستکبران امیدوار ساخت.

ملت بزرگ ایران ، تا همیشه تاریخ نام و یاد و سیره عملی امام خمینی را به خاطر خواهند داشت و 15 خرداد که به تعبیر امام خمینی، «اوّلین خروش تاریخی و تاریخ ساز مردم مبارز و مسلمانی بود که در اعتراضی آگاهان، مخالفت با سیاستها و برخوردهای ظالمانه و جبارانه حکومت شاهنشاهی را بنیان گذاشتند. اگر نبود خونهای پاک جوانان و جوانمردان مسلمان و خداجوی ایران، امروز اثری از اصل اسلام و نظام اسلامی نبود. خون شهیدان 15 خرداد 42 بیمه کننده انقلاب و تضمین کننده حیات سبز و شکوهمند این نظام اسلامی و الهی بود.»

اینجانب بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار انقلاب و احیا گر اسلام ناب محمدی حضرت امام خمینی (ره) و سالگرد شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 را به مردم شریف،ولایتمدار و قدرشناس استان قم تسلیت می‌گویم و از عموم مردم خداجو و همیشه در صحنه به خصوص خانواده بزرگ جهاد کشاورزی می خواهم که با حضور باشکوه در مراسم بزرگداشت آن عبد صالح خدا و یادبود  سلسله جنبانان قیام خونین 15 خرداد در سطح استان، یکبار دیگر همدلی و وحدت،زمان شناسی، وفاداری و  تبعیت خود را در پاسداری از آرمان های  والای انقلاب و تجدید بیعت با خلف صالح آن پیر وارسته یعنی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای استوارتر و پرآوازه تر از گذشته به اثبات برسانند.

محمد رضا طلایی – رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم