با صدور پیامی صورت گرفت

دعوت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از مردم و جهادگران برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با صدور بیانیه ای از مردم همیشه در صحنه و جهادگران استان قم برای حضور با شکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

در پیام محمد رضا طلایی آمده است: روز قدس را امام خمینی رحمه الله بر تارک تاریخ به یادگار گذاشت تا مردمان مسلمان جهان از ستمی که بیدادگران بر ملت مظلوم فلسطین روا می کنند، غافل نمانند. این فریاد بیدار باش امام عاشقان، شلاقی بود بر ذهن های خفته ملت اسلام، تا از خواب عمیق غفلت بیدار شوند و در برابر ستمگران تاریخ، با قامتی برافراشته قیام کنند. اکنون که سال ها از سخنان پیامبرگونه آن بزرگ مرد الهی گذشته است، می بینیم که روز قدس، شهرتی جهانی یافته و مرزها را در نوردیده و در اعماق دل و جان ملت های آزاداندیش جهان، و به ویژه کشورهای اسلامی، نفوذ کرده است.

در ادامه این پیام تاکید شده است: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، این یادگار پر ارج امام راحل، امت اسلامی، با قلوبی سرشار از عطر روح بخش بهار قرآنی و مالامال از فیوضات ضیافت حق با حضور پرشور خویش اقتدار و عظمت مسلمانان را به همه جهانیان نمایش می دهند. روز قدس، روز ابراز انزجار و تنفر از توطئه های استکباری و روز تجلی همبستگی و همدلی همه مسلمانان جهان است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم در ادامه این پیام تاکید کرده است: کارکنان سازمان جهادکشاورزی و جهادگران استان قم؛ امسال نیز همچون سالهای قبل در روز قدس باتاسی از فرامین راهگشای رهبر فقید انقلاب امام خمینی(ره) و همچنین ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس همدوش با سایر امت مبارز و همیشه در صحنه میهنمان شرکت نموده و با قاطعیت اعلام خواهیم کرد که؛ این انقلاب با صلابت و وحدت مردم و با توکل بر ایزدمنان به راه خود ادامه داده و حامی همه انسانهای مظلوم جهان خواهد بود