پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم

به مناسبت آغاز هفته جهاد کشاورزی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با صدور پیامی در آستانه آغاز هفته جهاد کشاورزی، این هفته را به تمامی تلاشگران عرصه کشاورزی و جهادگران تامین امنیت غذایی کشور به خصوص بهره برداران بخش کشاورزی استان قم تبریک گفت.

متن کامل پیام محمد رضا طلایی به مناسبت آغاز هفته جهاد کشاورزی بدین شرح است:

بسمه تعالی

21 خرداد آغاز هفته جهاد کشاورزی و 27 خرداد سالروز تأسیس جهاد سازندگی به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) را که یادآور مجاهدتها و زحمات شبانه روزی جهادگران در سالهای آغازین انقلاب اسلامی و در عرصه های تولید و سازندگی در طول سالهای بعد از پیروزی انقلاب و حضور موثر در صحنه های دفاع مقدس است را به تمامی همکاران عزیز و خدوم و کشاورزان و تلاشگران بخش کشاورزی استان قم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

هفته جهاد کشاورزی را امسال در حالی جشن می‌گیریم که بحمدالله استان قم در زمینه تولید بسیاری از محصولات اساسی به پایداری تولید رسیده و جایگاه ویژه ای در تولید محصولات کشاورزی به خصوص فرآورده های دام و طیور در سطح کشور به دست آورده است. مدیریت مهمترین چالش استان یعنی بحران آب، یکی از افتخارات مجموعه همکاران بنده در سازمان جهاد کشاورزی است که بحمدالله در این زمینه اقدامات بسیار موثری انجام شده است.

در سالی که گذشت با کمک همکاران عزیز و در سایه تلاش همه جانبه کشاورزان سخت کوش استان، شاهد رشد قابل‌توجه بخش کشاورزی هم از لحاظ کمی و هم کیفی بودیم و این امر میسر نمی شد جز با زحمات و همراهی خالصانه کشاورزان عزیز که حقیقتاً سربازان خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی در عرصه های اقتصادی بوده و پیشتاز در محقق ساختن اهداف اقتصاد مقاومتی براساس سیاست های تبیین شده مقام معظم رهبری هستند.

ضمن تبریک مجدد فرا رسیدن این هفته به‌تمامی جهادگران عرصه کشاورزی به‌ ویژه به همکاران عزیز، تولیدکنندگان و بهره‌برداران بخش کشاورزی، باخدای خویش پیمان می‌بندیم تا با تأسی از راه معمار بزرگ انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، در این راه بر تلاش های خود افزوده و در راه پایداری تولید و توسعه بخش کشاورزی و خودکفایی کشور بیش‌از پیش کوشا باشیم.

در پایان از کلیه همکارانم که با حفظ ارزشهای دینی، وجدان کاری، انضباط اداری و مهارت و تخصص خود، ما را در پیمودن این مسیر یاری نموده اند؛ کمال تشکر و قدردانی را دارم و از درگاه ایزد منان عزت و سلامت، تداوم حضور مؤثر همه عزیزان را در جهت دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و وزارت جهادکشاورزی مسئلت دارم.

محمد رضا طلایی – رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم