تجدید میثاق جهادگران قم با آرمان های امام راحل

جهادگران قم در گردهمایی بزرگ جهادگران جهاد کشاورزی در سالروز تاسیس جهاد سازندگی برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب، شرکت کردند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم در حاشیه این مراسم ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز تشکیل جهاد سازندگی و کشاورزی به جهادگران عرصه سازندگی، گفت: امروز بزرگترین پاداش به جهادگران حضور سالانه جمع کثیر دوستان جهادگر در حرم امام راحل و عرض ارادت و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل است.

محمد رضا طلایی اظهار داشت: در 27 خرداد سال 58 به فرمان امام راحل جهاد سازندگی در راستای خدمت رسانی به ملت عزیز ایران تشکیل شد و جهادگران از همان اوایل پیروزی انقلاب اسلامی ایران خدمات خود را خالصانه شروع کردند و در حال حاضر نیز به آن ادامه می‌دهند.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس جهاد سازندگی با اعزام 500 هزار رزمنده از طریق این نهاد و تقدیم 3100 شهید جهادگر ایثارگری و خدمت خالصانه خود را به منصه ظهور گذاشت و استان قم نیز 59 شهید سنگرساز بی سنگر را تقدیم انقلاب کرده است.

طلایی با بیان این مطلب که بر اساس فرمایش امام راحل هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به خلق خدا و مردم نیست، بیان داشت: جهاد سازندگی در راستای تحقق فرموده و آرمانهای امام راحل تلاش می کند تا اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران را جامه عمل بپوشاند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از امام راحل با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش می کنیم در عرصه های مختلف سازندگی و کشاورزی میزان تولید را بالا برده و تا آخر عمر در خدمت این ملت، کشور و اهداف مقدس امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

گفتنی است، این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و جمع کثیری از جهادگران سراسر کشور در مرقد مطهر امام راحل برگزار شد.