رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم:

مسئولان نباید با مردم فاصله داشته باشند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با تاکید بر اینکه مسئولان نباید با مردم فاصله داشته باشند، گفت: مجموعه مدیران و کارشناسان بخش کشاورزی قم باید به میان مردم و کشاورزان رفته، مشکلات آنان را بشوند و آن را رفع کنند.

محمد رضا طلایی که در جلسه شورای بسیج سازمان جهاد کشاورزی استان قم سخن می گفت، اظهار داشت: بخش کشاورزی وظیفه تامین امنیت غذایی مردم را بر عهده دارد که بحمدالله در این حوزه هیچ مشکلی وجود نداشته و 83 درصد کالری مورد نیاز مردم در داخل کشور تولید می شود.

وی با تاکید بر اینکه هیچ زمانی همانند امروز بخش کشاورزی رونق نداشته است، افزود: به همت کشاورزان و با تلاش کارشناسان بخش، توانسته ایم بسیاری از موانع و مشکلات پیش روی تولید در بخش کشاورزی قم را مرتفع نمائیم.

وی بیان داشت: امروز وظیفه مجموعه بسیج سازمان بسیار حساس و پررنگ است، چرا که این افراد باید به عنوان الگو روحیه بسیجی و جهادی را در بین کارکنان ترویج نمایند.

رئیس شورای بسیج سازمان جهاد کشاورزی استان در ادامه سخنان خود، افزود: توفیقاتی که امروز مجموعه جهاد کشاورزی قم به دست آورده است، بی گمان مدیون همراهی مردم و کشاورزان است و تجربه نشان داده هر زمانی که بین مسئولان و مردم فاصله ای وجود نداشته، توانسته ایم بر مشکلات بسیار بزرگ فائق بیائیم.

طلایی تصریح کرد: بخش کشاورزی به عنوان بخشی که وظیفه تامین امنیت غذایی مردم را بر عهده دارد، امروز به فضل پروردگار و همت و تلاش کشاورزان و مسئولان بخش، در اوج رونق و شکوفایی به سر می برد و هیچ مشکلی در تامین مایحتاج مورد نیاز مردم نداریم.