پیام تبریک رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قم به مناسبت روزخبرنگار

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قم در پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار شجاع و متعهد، فرا رسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به تمامی روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و فعالان عرصه اطلاع رسانی به ویژه خبرنگاران حوزه کشاورزی تبریک گفت.

متن پیام محمد رضا طلایی بدین شرح است:

روز خبرنگار فرصت مغتنمی است تا از تلاش ها و زحمات خستگی ناپذیر همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و فعالان عرصه قلم در انعکاس مطلوب رویدادها و اخبار جامعه به ویژه اخبار حوزه های مختلف بخش کشاورزی قدردانی نمایم.

در روزگاری که از آن به عنوان عصر اطلاعات و فن آوری نام می برند، قطعاً نقش خبرنگاران و روزنامه نگاران به عنوان واسطه موثر اطلاع رسانی، نقشی حیاتی و انکار ناشدنی بوده و در دنیای کنونی به دلیل حضور فن آوری های ارتباطیِ پیشرفته و متعدد، دست یابی سریع به اطلاعات و منابع مختلف به سهولت امکان پذیر است اما آنچه در این مسیر می تواند فراهم ساز کسب اطلاعات صحیح و قابل اطمینان گردد تنها از طریق خبرنگارانی متعهد، متخصص و درست کار میسر خواهد بود. خبرنگاران به عنوان مهره های اساسی آگاهی بخشی باید با کنکاش فراوان، به واقعیت مسائل روز پی برده و آن را به افکار عمومی انتقال دهند.

بی شک نقش خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی در انتشار به موقع، صحیح و دقیق اخبار بخش کشاورزی ستودنی است و این نقش در شرایطی که شاهد توسعه رسانه های اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه هستیم در پیشگیری از شایعات و انتشار اخبار نادرست در حوزه تنظیم بازار محصولات کشاورزی بیشتر از پیش نمایان شده است.

ضمن تبریک ۱۷ مردادماه روز خبرنگار و قدردانی ویژه از خبرنگاران تلاشگری که با همراهی خود، یار و یاور این سازمان در عرصه خدمت رسانی به میهن اسلامی و مردم شریف استان قم در حوزه تامین امنیت غذایی، ترویج کشاورزی و بهره وری بیشتر در قسمت آب وخاک بوده اند، امیدوارم با تداوم همکاری ها و تعاملات سازنده شاهد ایفای نقش موثرتر سازمان جهاد کشاورزی استان قم درعرصه اقتصاد کشور به ویژه اقتصاد مقاومتی و خودکفایی در تولید محصولات اساسی کشور باشیم.

توفیق و سلامتی تمامی عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.

محمد رضا طلایی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم