مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان:

جهاد باید نقش پررنگ خود را در دفاع مقدس نشان دهد

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: جهاد یکی از بال های مهم نظام در 8 سال دفاع مقدس بود و این نهاد باید نقش پررنگ خود را در دفاع مقدس نشان دهد.

حجت الاسلام والمسلمین عباس خاک در جلسه ستاد برگزاری هفته دفاع مقدس اظهار داشت: چند عامل مهم انقلاب اسلامی را بیمه کرده است که یکی از آنها دفاع مقدس و شهدا هستند.

وی با اشاره به اینکه امام راحل و رهبر معظم انقلاب تاکید موکدی دارند که دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند، افزود: یکی از عوامل استحکام انقلاب اسلامی هشت سال دفاع مقدس است چرا که این جنگ ملت ایران را محکم و استوار کرد، به فرموده امام راحل و رهبر معظم انقلاب این جنگ برای ما نعمت و ارزش بوده است، اگر این جنگ نبود شاید ما نمی توانستیم در مقابل فشارهای دشمنان دوام بیاوریم.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در حال حاضر نه تنها در مقابل دشمنان و ابرقدرت های جهان ایستادگی کرده، بلکه با غرور و عزت به انقلابیون دینی و غیر دینی در سرتاسر دنیا رهنمون های لازم را برای مقابله با نظام دیکتاتوری ارائه می دهد.

حجت الاسلام خاک با تاکید بر برگزاری با شکوه هفته دفاع مقدس، گفت: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای انتقال مفاهیم و ارزش های هشت سال دفاع مقدس به نسل دوم و سوم انقلاب است تا این نسل نیز همانند نسل اول انقلاب پای کار انقلاب و نظام باشند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم افزود: مجموعه سازمان جهاد کشاورزی از تمام توان خود برای برگزاری با شکوه این هفته استفاده خواهد کرد و اعضای ستاد برگزاری هفته دفاع مقدس جهاد کشاورزی قم نیز از جان دل برای حفظ و انتقال ارزش های دفاع مقدس مایه خواهند گذاشت.

گفتنی است؛ جلسه ستاد برگزاری هفته دفاع مقدس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با حضور اعضاء و به ریاست مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم برگزار شد.