معرفی مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان قم

مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان قم طی مراسمی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، مراسم تودیع و معارفه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قم با حضور محمدرضا طلایی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم و حجت‌الاسلام عباس خاک، مسؤول حوزه نمايندگي ولي فقيه سازمان جهاد کشاورزی استان قم برگزار شد.

حسین کوه‌خضری که در گذشته رئیس مرکز خدمات جهاد کشاورزی بخش کهک بود، با حکم محمدرضا طلایی، به‌عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان قم منصوب شد.

پیش از این، هادی مومنی‌نسب به مدت چهار سال مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قم بود که اکنون به‌عنوان مدیر توسعه بازرگانی معرفی شد.

محمدرضا طلایی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم در این مراسم به همکاری مدیران و اعضای این سازمان با مردم تاکید کرد و گفت: درب اتاق‌های ما باید برای خدمت رسانی به مردم باز باشد تا نظرات و صدای آنها را شنیده، به حرف‌هایشان گوش کرده و مباحث مطرح شده را مورد پیگیری قرار دهیم.

وی تاکید کرد: ما باید رسالت خود را در قبال 12 بهره‌بردار بخش کشاورزی استان قم انجام دهیم و به شکل مطلوبی با آنها ارتباط برقرار کنیم و همچنین با توجه به شرایط اقتصادی کنونی کشور، به آنها آرامش خاطر دهیم تا کارشان را با قدرت بیشتری دنبال کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با اشاره به جابه‌جایی‌های انجام شده در بخش‌هایی از این سازمان ابراز کرد: ان‌شاالله با تغییرات انجام شده سازمان جهاد کشاورزی رو به جلوتر از قبل حرکت می‌کند و نتایجی بهتر از گذشته می‌گیرد.