فعالیت سازمان جهاد کشاورزی قم در ستاد اربعین حسینی

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان قم از اقدامات این سازمان در ستاد اربعین حسینی و عتبات عالیات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، حجت‌الاسلام عباس خاک با بیان اینکه اربعین حسینی زمینه‌ساز ظهر امام زمان(عج) است، اظهار کرد: اجتماع گسترده اربعین حسینی نمونه جالب حکومت امام زمانی، دشمن‌شکن، وحدت آفرین بین تمام ادیان و ... است.

وی ادامه داد: داعش و آل سعود به دنبال پراکندگی مسلمانان هستند ولی اجتماع عظیم اربعین حسینی نقشه همه آنها را نقش بر آب می‌کند.

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان قم با بیان اینکه اصل  قصه دین اسلام را پیامبر آوردند و ادامه، حفظ و بقای آن را امام حسین(ع) انجام دادند، عنوان کرد: اقدامات و رفتارهایی که امام حسین(ع) در کنار مسائل دینی انجام دادند، ویژه است و آنقدر این حضرت برای خداوند عزیز بوده و عالی عمل کرده که طبق روایات کلید عالم هستی در دستان ایشان است.

حجت‌الاسلام خاک به اهمیت خدمت‌رسانی و کمک‌های مالی به زائران کربلا اشاره کرد و افزود: در کامل الزیارات آمده که امام صادق(ع) در این باره می‌فرمایند که هر فردی به زوار کربلا کمک کند، خداوند هزاران برابر به او پاداش می‌دهد.

وی درخصوص کمک سازمان جهاد کشاورزی استان قم به ستاد اربعین حسینی گفت: سازمان جهاد کشاورزی استان و ادارات تابعه آن ازجمله دامپزشکی، تعاونی روستایی، منابع طبیعی و بخش‌های خصوصی که زیر نظر این سازمان فعالیت دارند، تاکنون حدود 20 میلیون تومان به ستاد اربعین حسینی کمک کردند و در این سهم عظیم شرکت داشتند که بیشترین رقم بین سازمان جهاد کشاورزی تمام استان‌های کشور است.

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان قم عنوان کرد: امسال از بدنه سازمان جهاد کشاورزی استان قم و ادارات تابعه، بیش از 200 نفر برای حضور در اجتماع عظیم اربعین حسینی راهی کربلا شدند.