حضور پررنگ جهاد کشاورزی استان قم در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب/ ارائه اطلاعات کامل به مردم وظیفه ذاتی سازمان‌ها است

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: ارائه گزارش صحیح مسئولان به مردم برای معرفی حقیقی نظام و انقلاب یکی از وظایف ذاتی سازمان‌ها است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، علی قاسمی ورجانی با تشریح فعالیت‌های سازمان جهاد کشاورزی استان قم در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: سازمان برای آشنایی بیشتر مردم به عملکرد حقیقی جهاد کشاورزی در این 40 ساله انقلاب با تمام بخش‌های تخصصی خود در نمایشگاه شرکت کرده است.

وی ارائه گزارش صحیح مسئولان به مردم برای معرفی حقیقی نظام و انقلاب یکی از وظایف ذاتی سازمان‌ها دانست و افزود: یکی از سازمان‌هایی که از بدو تولد انقلاب و در مدت جنگ همیشه در کنار مردم و نظام  درصحنه حضورداشته جهاد سازندگی گذشته و جهاد کشاورزی امروز است.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم بیان کرد: نمایشگاه ورودی غرفه نوعی قدردانی و یادآوری از شهدای جهادگری است که در تمام طول جنگ با نام "سنگر سازان بی سنگر" شناخته می‌شدند و ما عملکرد امروز خود را مدیون اراده قوی فداکاری آن‌ها بوده و اراده قوی و فداکاری آن‌ها هستیم.

وی به ارائه گزارشی از فعالیت‌های غرفه جهاد کشاورزی در نمایشگاه پرداخت و گفت: نمونه‌های گیاهی ازجمله پنبه، داروهای گیاهی، بذرهای اصلاح‌شده و نمونه‌های گل‌های شاخه بریده تولیدشده در استان در نمایشگاه به نمایش گذاشته‌شده است.

قاسمی ورجانی به ارائه نمونه‌هایی از بخش‌های دام و طیور، زنبورعسل و شیلات نیز اشاره و تصریح کرد: بخش شیلات نیز با نمونه‌های تولیدی استان ازجمله ماهی خاویاری، تیلا پیا و ماهیان زینتی در کنار آموزش‌های توجیهی و ترویجی به‌صورت فعال در نمایشگاه حضورداشته و شاهد استقبال خوبی از طرف مردم بوده‌ایم.

وی با تأکید بر اهمیت ارائه تمام اطلاعات اقدامات جهاد کشاورزی به مردم به‌صورت اینترنتی و حتی آفلاین در نمایشگاه  خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی برای رسیدن به نتیجه مطلوب در تولیدات کشاورزی با تکنولوژی روز نیازمند اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در همه حوزه‌های بخش کشاورزی به مردم و کشاورزان است.

مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دعوت از مردم برای آشنایی با عملکرد سازمان جهاد کشاورزی استان قم ادامه داد: استان قم در حوزه  تولیدات بخش کشاورزی با توجه به اقلیم خشک و بحران کم‌آبی با تدابیر اندیشیده شده در استفاده از سیستم‌های آبیاری نوین در استان ازجمله استان‌های موفق در حوزه کشاورزی است.

وی انتخاب نمونه‌های ملی در بخش‌های مختلف از استان قم را شاهد این موفقیت اعلام کرد و گفت: امروز در استان قم شاهد تولیداتی باکیفیت و استانداردهای مورد تأیید در بخش‌های مختلف هستیم که با همکاری خوب کشاورزان و دامداران در چند سال آینده شاهد رونق چند برابری کشاورزی در استان قم خواهیم بود.