حضور پرشور مردم و مسئولان کنار هم برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، محمدرضا طلایی با اشاره به دستاوردهای انقلاب در چهل سال گذشته در بخش کشاورزی اظهار داشت: بخش کشاورزی یکی از حوزه‌هایی است که تمام پیشرفت خود را پس از انقلاب به دست آورده است.

وی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب را تنها نمونه‌ای از عملکرد مسئولان در حوزه کشاورزی استان معرفی کرد و افزود: قبل از انقلاب  کشاورزی تنها در حد گذراندن معیشت روزانه مردم بود اما امروز با ورود به حوزه تجارت محصولات کشاورزی در منطقه و دنیا در بسیاری از محصولات کشاورزی برند شناخته‌شده‌ای هستیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با تأکید بر حضور پرشور مردم و مسئولان در راهپیمایی روز 22 بهمن تصریح کرد: امروز باید بدانیم پیشرفت‌های حوزه کشاورزی در حقیقت دستاوردهای مردم و کشاورزان بوده و مسئولان تنها سهم کوچکی از این خودکفایی را می‌توانند از آن خود بدانند.

وی که حضور در راهپیمایی 22 بهمن را نشان حمایت معنوی از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان دانست و تأکید کرد: برای کسانی که  در حوزه کشاورزی فعالیت دارند تحریم‌ها سکوی پروازی به سمت خودکفایی و رهایی از واردات بوده و ما امروز خودکفایی در تولید گندم و شکر یکی از موفقیت‌های به‌دست‌آمده است.

طلایی با اشاره به اهمیت امنیت غذایی و ارتباط مستقیم آن با جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: کشاورزی استان قم در حوزه دام طیور، محصولات باغی و گلخانه‌ای و همچنین شیلات در جایگاه مطلوبی در کشور قرار داشته و با ورود به حوزه صادرات محصولات گلخانه‌ای در منطقه اتفاقات خوبی برای استان رقم خورده است.

وی به تبیین چشم‌انداز کشاورزی استان در چند سال آیند پرداخت و بیان کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان قم با توجه به چالش کم‌آبی و تغییر اقلیم قبل ازهر گونه اقدام نیازمند آموزش کشاورزان بوده و خوشبختانه امروز با استقبال کشاورزان از اجرای سیستم آبیاری نوین و توجه به افزایش سطح گلخانه‌ها در چند سال آینده بارونق اقتصادی بسیار خوبی روبه خواهیم بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دعوت دوباره از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مسئولان و مدیران استان باید قبل از مردم و در صف اول راهپیمایی حضورداشته و نشان دهند دشمن با توطئه و تحریم نمی‌تواند بین مردم و مسئولان جدایی و فاصله‌ای ایجاد کند.