رفع مشکلات کشاورزان با منابع طبیعی به دستور رهبری/ اختصاص 2هزار میلیارد تومان به مسئله امهال وام کشاورزان

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از اختصاص 2هزار میلیارد تومان به مسئله امهال وام کشاورزان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، احمد امیرآبادی فراهانی امروز در بیست و هشتمین دوره معرفی و تجلیل از نمونه‌های کشاورزی استان قم که در سالن همایش‌های بین‌المللی شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: امروز زمان همکاری بیش از بیش دولت و مجلس در رفع مشکلات مردم و کار جهادی مدیران اجرایی در کشور است.

وی با تشریح اقدامات آمریکا، اسرائیل و عربستان برای برگزار نشدن جشن چهل‌سالگی انقلاب گفت: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان نشان دادند پای آرمان‌های حقیقی انقلاب ایستاده‌اند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: استان قم با توجه به موفقیت‌هایی که در حوزه کشاورزی داشته نیازمند گسترش صنایع تکمیلی و تبدیلی بوده و با پیگیری‌های لازم با وزارت خانه به‌زودی شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه خواهیم بود.

وی بخش کشاورزی را نمونه بارز موفقیت مردم هنگام ارائه تسهیلات موردنیاز دانست و تصریح کرد:  انتخاب سه نمونه ملی و 31 نمونه استانی در قم  نشان می‌دهد با فراهم شدن شرایط و زیرساخت‌های مناسب مردم می‌توانند کارهای بزرگی در حوزه تولید و اقتصاد انجام دهند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم برای اقدامات انجام‌شده در حوزه کشاورزی استان تأکید کرد: اجرای مصوبه‌های مجلس نیازمند اراده قوی در سیستم اجرایی کشور بوده و باوجود شرایط حاکم بر کشور امروز روز عمل مدیران کشور است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی به مشکلات مردم در مالکیت زمین‌های کشاورزی خود با منابع طبیعی و دستور مقام معظم رهبری برای حل مشکلات مردم نیز اشاره کرد و گفت: مجلس این آمادگی را دارد که قوانین موجود را موردبازنگری قرار داده و قانون رفع موانع تولید نیز نیازمند  تفسیرهای تکمیلی است تا اختلافات ایجادشده رفع شود.

وی از اختصاص 2 هزار میلیارد تومان دیگر به مسئله امهال وام کشاورزان خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به کسری دولت در این مورد با اختصاص 2 هزار میلیارد تومان دیگر مشکلات کشاورزان تا 3 سال آینده حل خواهد شد.