تشکیل ستاد کمک به سیل‌زدگان استان لرستان در سازمان جهاد کشاورزی استان قم

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم از تشکیل ستاد کمک به سیل‌زدگان استان لرستان در سازمان جهاد کشاورزی استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، علی قاسمی ورجانی از تشکیل ستاد کمک به سیل‌زدگان استان لرستان در سازمان جهاد کشاورزی استان قم خبر داد و اظهار داشت: با توجه به‌ لزوم همیاری و کمک به هم‌وطنان سیل‌زده کشور ستاد کمک به سیل‌زدگان استان لرستان تشکیل‌شده است.

وی اعزام نخستین محموله کمک به سیل‌زدگان را در روزهای اولیه اعلام کرد و افزود: با توجه به نیازهای اولیه هم‌وطنان سیل‌زده نخستین محموله که توسط سازمان جهاد کشاورزی و بهره‌برداران بخش کشاورزی تهیه‌شده بود در روزهای نخست حادثه سیل به استان لرستان اعزام‌شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم ادامه داد: اقلام فرستاده‌شده شامل 10  تن آرد، 6 هزار قرص نان به‌صورت بسته‌بندی‌شده، 4تن تخم‌مرغ و 3 دستگاه ماشین سبک و سنگین شامل 2 دستگاه پیکاپ و یک دستگاه خاور بوده است.

وی با اعلام آمادگی برای دریافت کمک‌های مردمی و بهره‌برداران بخش کشاورزی استان قم برای کمک و حمایت از هم‌وطنان سیل‌زده استان قم تصریح کرد: امروز زمانی است که باید بدون فوت وقت به کمک هم‌وطنان سیل‌زده رفته و باری از دوش آن‌ها برداریم.

قاسمی ورجانی تأکید کرد: کمک های مردمی، خیرین استان و همچنین بهره‌برداران و تولیدکنندگان بخش کشاورزی برای تأمین نیازهای مردم استان لرستان هزینه خواهد شد.

وی همچنین محل دریافت کمک‌های مردمی را سازمان جهاد کشاورزی استان قم اعلام نمود و ادامه داد: برای هماهنگی بیشتر، مردم و بهره‌برداران می‌توانند با مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی و شماره 02532126716 و شماره همراه 09122526308 تماس بگیرند.