نیازمند دانش  به‌روز برای ارتقاء کشاورزی استان هستیم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: نیازمند دانش به‌روز برای تکمیل طرح‌های در حال اجرا و همچنین طرح‌های جدید برای ارتقاء سطح کشاورزی استان هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، دکتر عباس پورمیدانی عصر امروز در مراسم تودیع و  معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی که در سالن همایش‌های بین‌المللی شهرداری قم و با حضور جمعی از معاونان و مدیران وزارت جهاد کشاورزی و استاندار و مدیران استانی و تولیدکنندگان برگزار شد، با اشاره به عملکرد رئیس سابق سازمان جهاد کشاورزی اظهار داشت: امروز استان قم همه پیشرفت‌های خود را در حوزه کشاورزی مدیون عملکرد رئیس سابق سازمان است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم وجود تشکل‌ها و اتحادیه‌های قوی را مهم‌ترین سرمایه استان دانست و افزود: عملکرد مهندس طلایی راه  را برای رسیدن به اهداف عالی بیشتری مهیا کرده است. در ادامه این مسیر نیازمند حمایت‌های مهندس طلایی در وزارتخانه و کشاورزان در سطح استان  هستیم.

پورمیدانی ادامه داد: گسترش گلخانه‌ها و مدیریت آب در استان در اولویت کارهای استان بوده و با ایجاد سازوکارهای جدید  روند طرح‌های گذشته  سرعت بیشتری خواهند گرفت.

وی تدوین برنامه‌های جدید را برای ارتقاء سطح کشاورزی استان لازم دانست و تصریح کرد: نیازمند برنامه‌های  به‌روز برای تکمیل طرح‌های در حال اجرا و همچنین طرح‌های جدید برای ارتقاء سطح کشاورزی استان هستیم.