• دستورالعمل صدور مجوز پروانه ماهيان زينتي آب شيرين
  • دستورالعمل بهداشتی تکثیرو پرورش زالو طبی دامپزشکی
  • آیین نامه پرورش ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی
  • دستورالعمل صدور پروانه ماهيان گرمابي
  • شرایط و ضوابط ساختمان و تجهیزات مراکز عرضه عمده و فروشگاههای ماهی و محصولات شیلاتی
  • دستورالعمل صدور پروانه تاسیس / بهره برداری عرضه ماهی زنده
  • قانون نظام جامع دامپزشکی کشور
۱- راهبرد زیر شاخص مشارکت در کاربر پسند بودن تارنما

در رابطه با نماگر قابلیت شخصی سازي، جستجوي پیشرفته و اجراي در کلیه مرورگرها و اجرا بر روي دستگاه هاي قابل حمل درسایت سازمان جهاد کشاورزی استان قم رعایت شده است و بعنوان طراحی سایت بصورت Responsive معرفی گردید.

۲-راهبرد مشارکت در زیر شاخص شفافیت تارنما

در رابطه با نماگر ارتباط مستقیم مدیران در وب سایت و تاریخ هاي بروزرسانی و انتشار شناسنامه خدمات در منوي خدمات الکترونیک سایت سازمان جهاد کشاورزی استان قم بطور کامل ارائه شده است.

۳-راهبرد مشارکت کیفیت خدمات تارنما

با توجه به اطلاع رسانی خدمات در منوهاي خدمات الکترونیک و مشترکین بطور کامل و مجزا ارائه شده و سایت خبري مجزا نیزعلاوه بر نمایش مهمترین اخبار در سایت اصلی وجود دارد.

۴-راهبرد مشارکت در دسترس پذیري تارنما

در سایت سازمان جهاد کشاورزی استان قم ،دستورالعمل بروزرسانی و استاندارد بودن نام دامنه و زمان بارگذاري رعایت گردیده است.

۵-راهبرد مشارکت در دسترس پذیري اطلاعات

در تارنماي سازمان جهاد کشاورزی استان قم ، سوالات متداول، پیوندها و وجود کانال اطلاع رسانی (سروش) و در نهایت اخبار ومزایده ها و اطلاعیه هاي مهم وجود دارد.

۶-راهبرد مشارکت در دسترس پذیري اطلاعات

در این وب سایت بیانیه حریم خصوصی و سطح توافق خدمات در منوي خدمات فناوري نیز وجود دارد.  • جهاد کشاورزی استان قم، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.
  • مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می‌گردد. این سازمان در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند.
  • ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در پورتال خود از سیاست های امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روش ها و دستورالعمل های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روش های محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را در بر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.
  • در بخش پیوندها، پیوندهای فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان های دیگر هستند. این وب سایت ها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایت ها آنها را مطالعه کنید.


بازدید امروز364
بازدید دیروز353
بازدید هفته364
بازدید کل302425