جانشین سپاه علی بن ابیطالب (ع):

جمهوری اسلامی عامل بیداری جهان است

جانشین سپاه علی بن ابیطالب (ع) گفت: جمهوری اسلامی ایران عامل بیداری جهان و زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) است.

سرهنگ رضا حافظی که در مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و در جمع کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم سخن می گفت، اظهار داشت: آزادسازی خرمشهر به واقع تجلی قدرت خدا در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همانگونه که امام فرمودند« خرمشهر را خدا آزاد کرد».

وی با بیان خاطراتی از عملیات بیت المقدس، اظهار داشت: کشته های عراقی در عملیات آزادسازی خرمشهر با دیگر عملیات ها تفاوت زیادی داشت و تمام فرماندهان و نیروهایی که در این عملیات شرکت داشتند، حضور و پشتیبانی خداوند را در این عملیات حس کردند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که خدا ارائه کرده تا این ملت به جایگاه بالایی برسد و امروز شاهد هستیم که به رقم تمام کینه توزی های استکبار جهانی، ملت بزرگ ایران در جایگاه رفیع و بلندی قرار دارد.

جانشین سپاه قم تصریح کرد: امروز شهادت هستیم که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا نهایت توطئه و کینه توزی را علیه جمهوری اسلامی به کار بسته اند تا جایی که دیدیم چند روز گذشته وزیر امور خارجه آمریکا در یک اقدام کینه توزانه چه مطالبی را علیه ملت ایران به زبان آورد.

وی با تاکید بر اینکه استکبار جهانی انقلاب اسلامی، استقلال و دین ما را هدف گرفته است، بیان داشت: اینکه حضرت آقا می فرماید مشکل آمریکا با ما فقط مشکل هسته ای نیست، به واقع در کلام رئیس جمهور و وزیر امور خارجه آمریکا، متبلور است، آنها نمی خواهند انقلاب باشد و اگر برجام را هم از ما بگیرند، یک برنامه دیگری برای مقابله با ملت بزرگ ایران خواهند داشت.

حافظی ضمن هشدار به افرادی که به دنبال آمریکا هستند، گفت: برخی فکر می کنند که اگر کار را از دست بسیج و سپاه بگیرند، مملکت درست می شود و متاسفانه آگاهانه یا ناآگاهانه حرف های دشمن را می زنند و دروغ های آنان را تکرار می کنند.

وی ادامه داد: به این آقایان توصیه می کنم که یک نگاهی به سوریه، عراق، افغانستان و ... بیندازند، ببینید استعمار برای این کشورها چه ارمغانی آورده است، اگر خدای ناکرده پای آمریکا به ایران باز بشود، هیچ چیز برای ما باقی نخواهد گذاشت.

جانشین سپاه قم با تاکید بر اینکه امنیتی که خدا به ما داده نعمت بزرگی است که باید شکرگذار آن باشیم، خاطر نشان کرد: شکر نعمت امنیت امروز کشور، اطاعت از مقام معظم رهبری است که باید همه در رکاب ایشان قدم برداریم و گوش به فرمان باشیم تا بتوانیم امنیت امروز ایران اسلامی را حفظ کنیم.

حافظی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران عامل بیداری جهان و زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) است، این مسئولیت بزرگ نیاز به تلاش و زحمت دارد، ولی اگر بارها در این راه کشته شویم و سختی های زیادی را تحمل کنیم، ارزش دارد.

احیاء روحیه جهادی می تواند کشور را در برابر مشکلات کمک کند

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم نیز در بخشی از این مراسم ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، اظهار داشت: قطعا دوران دفاع مقدس یکی از درخشان ترین دوران پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است، دورانی که معنویت، ایثارگری و فداکاری به اوج خود رسید.

حجت الاسلام علی اصغر صالح آبادی اظهار داشت: در این دوران بسیجیان و جهادگران نوجوان و جوان در سنین بسیار کم به اوج قلعه معرفت و انسانیت رسیدند و صحنه های ناب صدر اسلام را زنده کردند.

وی با تاکید بر اینکه برپایی این مجلس برای زنده کردن یاد و خاطره آن دوران است، افزود: آنچه امروز در این شرایط داخلی و جهانی می تواند ما را کمک کند، احیاء مجدد همین روحیه جهادی، بسیجی و ایثارگری است.

گفتنی است، این مراسم با حضور رئیس، معاونان، کارکنان سازمان جهاد کشاورزی و  بسیج ادارات استان قم و به همت حوزه مقاومت بسیج شهید علیمحمدی و اداره ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی استان .قم برگزار شد.