رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم:

همه وظیفه داریم نسبت به خانواده شهدا احساس مسئولیت داشته باشیم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: نسبت به خانواده‌ شهدا و ایثارگرانی که برای دفاع از دین و وطن خود فداکاری و ایثار کرده و در این راه رنج و سختی‌های فراوانی را تحمل کرده‌اند، همه وظیفه داریم که احساس مسئولیت داشته باشیم.

محمد رضا طلایی که به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با خانواده شهید «حسین دندانه بند» دیدار کرده بود، با اشاره به اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود، اظهار داشت: احترام جامعه نسبت به خانواد های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.

وی امنیت امروز کشور را مرهون رشادت ها و از خود گذشتگی های شهدا و ایثارگران دانست و افزود: مسئولان وظیفه خود می دانند که با خانواده های شاهد و ایثارگر دیدار کنند و از نزدیک با مشکلات این خانواده ها آشنا شوند و برای حل مشکلاتشان کوشا باشند.

گفتنی است، در این دیدار که به مناسبت هفته جهاد کشاورزی و به همت اداره ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی استان قم صورت گرفت، حجت الاسلام موسوی قائم مقام حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم، جمعی از معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان قم و مسئولان بنیاد شهید و ایثارگران استان قم، محمد رضا طلایی را همراهی می کردند.