دوازدهمين نمايشگاه تخصصي صنعت دام، طيور و صنايع وابسته در قم

دوازدهمين نمايشگاه تخصصي صنعت دام، طيور و آبزيان و صنايع وابسته قم برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي استان قم، دوازدهمين نمايشگاه تخصصي صنعت دام، طيور و آبزيان و صنايع وابسته اواخر مهرماه سال جاري در محل دائمي نمايشگاه هاي استان قم برگزار مي شود.

معاون بهبود توليدات دامي سازمان جهاد كشاورزي استان قم با اعلام اين خبر گفت: اين نمايشگاه با حضور 50 شركت از استان قم و سراسر كشور كه در زمينه آخرين دستاوردهاي علمي و فني در بخش دام و طيور فعالي مي كنند و با حضور اتحاديه مرغداران و اتحاديه دامداران و سازمان نظام مهندسي كشاورزي و با همكاري بانك كشاورزي برگزار خواهد شد.

حسين علي بيگي با اشاره به اينكه برگزاري اين نمايشگاه در بالا بردن دانش توليد كنندگان و آشنايي با پيشرفت هاي روز صنعت دام و طيور تاثير بسياري بالايي دارد، اظهار داشت:استان قم در توليد مرغ گوشتي و صنعت مرغداري از رتبه بالايي در سطح كشور برخوردار است و در زمينه توليد تخم مرغ رتبه چهارم را در كشور دارد و برپايي چنين نمايشگاه هاي باعث مي شود كه مصرف كنندگان و مرغ داران و دامداران در اين نمايشگاه به طور مستقيم با هم در ارتباط باشند و با تكنولوژي ها و ابزارهاي روز در اين زمينه آشنايي هاي لازم را به دست آورند.

وي افزود: در حاشيه اين نمايشگاه همايش هاي آموزشي براي توليد كنندگان برگزار خواهد شد كه بازديدكنندگان از اين نمايشگاه مي توانند در اين همايش ها شركت نموده و از آموزش هاي فني و علمي ارائه شده در اين كلاس ها بهره ببرند.

اين نمايشگاه از تاريخ 26 تا 29 مهرماه در محل دائمي نمايشگاه هاي استان قم برگزار خواهد شد و علاقمندان مي توانند از آخرين دستاوردهاي صنعت دام، طيور و آبزيان و صنايع وابسته بازديد نمايند.