جانشین نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم:

کارگشایی از مشکلات مردم برای انقلاب مصونیت ایجاد می کند

جانشین نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: کارگشایی از مشکلات مردم توسط مسئولان برای انقلاب اسلامی یک مصونیت ایجاد می کند.

حجت الاسلام موسوی در کارگروه جهاد کشاورزی پدافند غیر عامل استان قم، اظهار داشت: اگر نگاه دقیقی به مجموعه متون دینی در دین مبین اسلام از جمله قرآن، احادیث و سیره پیامبر گرامی اسلام داشته باشیم، مصادیق و نمونه های بسیار بارز و آشکاری از رفتار حضرت به عنوان یک عامل  و رفتار پدافندی در مقابل دشمنان خواهیم یافت.

وی افزود: منش و رفتار پیامبر گرامی اسلام بهترین الگوی رفتاری با مردم یک جامعه است که می تواند جامعه اسلامی را از هر گونه تجاوز و تعدی بیرونی و بیماری و آلودگی درونی مصون کند.

ایشان  با اشاره به اینکه امروز عده ای  از بیرون و داخل کشور تلاش دارند تا جامعه را مایوس نمایند، بیان داشت: ما به عنوان مسئولان و مدیران که جایگاهی جز خدمتگزاری به مردم نداریم باید تلاش کنیم با رفتار و عملکردمان مردم را به انقلاب و اسلام امیدوار کنیم.

حجت الاسلام موسوی با تاکید بر اینکه رفتار ما به عنوان خدمتگزاران نظام در ایجد امید در بین مردم بسیار مهم است، تصریح کرد: ما باید تلاش کنیم تا مردم به نظام و انقلاب نگاه مثبت داشته باشد، یک بدرفتاری ما می تواند به دشمن در صدمه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک کند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم، بیان داشت: اولین اقدام در پدافند غیر عامل در حوزه کاری، رفتار مودبانه و اسلامی با ارباب رجوع و مردمی است که به محل خدمت ما مراجعه می کنند.

وی کارگشایی از مردم را یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در مصونیت انقلاب اسلامی از تهاجم بیگانگان برشمرد و گفت: کارگشایی از مردم توسط مسئولان نظام می تواند یک مصونیت برای انقلاب اسلامی ایجاد کند.

وی با تاکید بر اینکه کارگشایی از مشکلات مردم در دین مبین اسلام بسیار مورد تاکید قرار گرفته، اضافه کرد: هنر کارگشایی از مرم می تواند به عنوان یک عامل بسیار مهم در مقابل هجمه هایی که بر انقلاب اسلامی وارد می شود، تاثیرگذار باشد.

حجت الاسلام موسوی افزود: هر قدر کارگشایی از اقشار محروم تر و ضعیف تر جامعه صورت بگیرد، قطعا ارزش و اعتبار مضاعفی خواهد داشت.