مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم:

دشمن به دنبال مایوس کردن مردم از نظام اسلامی است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: دشمن به دنبال مایوس کردن مردم از نظام اسلامی است و اینگونه جلوه می دهد که نظام اسلامی نمی تواند مشکلات آنان را رفع نماید.

حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر صالح آبادی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در دیدار با خانواده شهید «رضا منتظری مقدم» از جهادگران قم که در عملیات بیت المقدس به شهادت رسیده است، اظهار داشت: سالروز آزادی خرمشهر یکی از بزرگترین پیروزی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بود و قدرت فزاینده نیرو های داوطلب جهادی و بسیجی را در جنگ تحمیلی نشان داد.

وی افزود: حضور نیروهای داوطلب جهادی و بسیجی در کنار ارتش و سپاه باعث شد نه تنها دشمن بعثی بلکه تمام دشمنان ایرانی اسلامی متاثر شوند و دیدشان نسبت به قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران تغییر کند.

وی بیان داشت: دشمنان بعد از این عملیات به این نتیجه رسیدند که تا وقتی نظام جمهوری اسلامی، جهادگران و بسیجیان و نیروهای داوطلب ایثارگر را دارد که حاضر هستند با نثار جان خود از این نظام حمایت کنند، امکان براندازی جمهوری اسلامی از طریق حمله نظامی وجود ندارد.

صالح آبادی ادامه داد: امروز دشمنان اسلام به این نتیجه رسیده اند که تنها راه مقابل با نظام جمهوری اسلامی از بین بردن روحیه جهادی و ایثارگری و جداکردن مردم از مسئولان نظام است و در همین راستا به دنبال مایوس کردن مردم هستند و اینگونه جلوه می دهند که نظام اسلامی نمی تواند مشکلات آنان را رفع نماید.

وی وظیفه افرادی که در پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی حضور داشته اند را در خنثی کردن توطئه دشمنان بسیار پررنگ ارزیابی کرد و گفت: ما باید پیام شهدا و ایثارگران و ارزش هایی که آنها به وجود آورده اند را به نسل جوان منتقل کنیم و ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای ایجاد ارتباط با نسل جوان برای انتقال این مفاهم است چرا که زمینه این ارتباط فراهم می باشد.

وی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از خانواده معزز شهید «رضا منتظری مقدم»، اظهار داشت: خانواده محترم شهدا حق بسیار بزرگی بر گردن ملت و کشور دارند، چرا که بقاء نظام و کشور ثمره خون این شهیدان است و امیدورم که در مقابل شهدا و خانواده معظم شهدا در روز قیامت روسفید باشیم.

گفتنی است، در این دیدار که رئیس و معاونان سازمان جهاد کشاورزی استان قم نیز حضور داشتند با اهداء لوحی از خانواده معظم شهید «رضا منتظری مقدم» از شهدای جهادگر عملیات بیت المقدس تجلیل به عمل آمد.