رئیس ستاد عتبات سازمان جهاد کشاورزی استان:

مشارکت در ساخت عتبات عالیات توفیق بزرگی است

رئیس ستاد عتبات سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: مشارکت در ساخت عتبات عالیات توفیق بزرگی است که در قالب این ستاد نصیب کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم شده است.

حجت الاسلام صالحی آبادی در جلسه ستاد عتبات سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: ماه رمضان، ماه ضیافت الهی است که باید هر چه بیشتر از این خوان نعمت الهی بهره برداری کنیم.

وی افزود: ماه مبارک رمضان، ماه خانه تکانی قلب و دل از آلودگی ها است و ان شاءالله بتوانیم فضای مناسب تری به وجود بیاوریم تا به سمت خیرات و خوبی ها گام برداریم.

وی تصریح کرد: کمک به عتبات عالیات توفیق بزرگی است که شامل زندگی مادی و معنوی انسان می گردد که بحمدالله در قالب این ستاد نصیب کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم شده است.

صالحی آّبادی با تاکید بر اینکه کمک به عتبات عالیات نباید در مرور زمان اهمیت خود را از دست بدهد، گفت: باید ترتیبی اتخاذ شود تا همکاران بتوانند در این امر خداپسندانه و معنوی شریک شوند و همچنین اتحادیه های زیرمجموعه سازمان نیز باید مشارکت جدی تری در این موضوع داشته باشند.

دبیر ستاد عتبات عالیات سازمان جهاد کشاورزی استان قم نیز در این جلسه طی سخنانی گفت: سال گذشته کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم بیش از 8 میلیون تومان به ستاد عتبات عالیات کمک کردند.

حجت الاسلام اسماعیلی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 30 درصد کارکنان سازمان در این امر خیر مشارکت داشتند، اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که با همکاری سازمان، همکاران و اتحادیه ها بتوانیم در سال جاری مبالغ بیشتری را برای کمک به عتبات عالیات جمع آوری نمائیم.

گفتنی است، در این جلسه محمد رضا طلایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، معاونان و روسای اتحادیه های تحت پوشش سازمان جهاد کشاورزی استان قم حضور داشتند.