مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان:

مردم قم نگران تامین اقلام مورد نیاز خود در ماه مبارک رمضان نباشند

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: مردم قم نگران تامین اقلام مورد نیاز خود در ماه مبارک رمضان نباشند.

علی اصغر همت با اشاره به سهمیه تعیین شده برای مرغ و گوشت ویژه ماه مبارک رمضان در استان قم، اظهار داشت: سهمیه تعیین شده برای گوشت منجمد گوساله ۴۰ تن است که قیمت تعیین شده برای آن هر کیلو ۲۳ هزار تومان اعلام شده است.

وی افزود: سهمیه مرغ ماه مبارک رمضان استان قم نیز 300 تن می باشد که به قیمت هر کیلو 6 هزار و 200 تومان عرضه خواهد شد.

مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی استان قم ادامه داد: سهمیه برنج استان قم نیز ۴۹۰ تن تعیین شده که از این میزان ۱۰۰ تن برنج هندی دانه بلند به قیمت هر کیلو ۵ هزار و ۶۰۰ تومان، 190 تن برنج هندی دانه کوتاه به قیمت هر کیلو ۲ هزار و ۶۰۰ و همچنین ۲۰۰ تن برنج تایلندی به قیمت هر کیلو ۳ هزار و ۹۰۰ تومان می باشد.

وی با بیان این مطلب که اقلام مذکور در فروشگاه های منتخب توزیع و عرضه می شود، تصریح کرد: فروشگاه کوثر، تعاونی مصرف تعزیرات، فروشگاه تعاونی مصرف صنعت، معدن و تجارت، تعاونی مصرف استانداری و فروشگاه جانبازان و نمایشگاه ویژه ماه مبارک رمضان از مراکز توزیع هستند.

این مقام مسئول در سازمان جهاد کشاورزی استان قم در پایان سخنان خود، بیان داشت: توزیع گوشت گرم بره به صورت روزانه و با قیمت هر کیلوگرم ۳۴ هزار تومان در ماه مبارک رمضان انجام می‌شود.