مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم خبر داد

برگزاری نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی زنان روستایی در قم

مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم در امور بانوان از برگزاری نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی زنان روستایی در قم به مناسبت آغاز دهه کرامت خبرداد.

خدیجه نورایی اظهارداشت: نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی زنان روستایی در قم همزمان با آغاز دهه کرامت و روز ملی دختر، به مدت سه روز در ساختمان جهاد کشاورزی واقع در بلوار غدیر برپا می شود.

وی افزود: بانوان تولید کننده از بخش‌های مختلف در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و محصولات فرآوری شده خود را برای عرضه به این نمایشگاه آورده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بانوان تولید کننده اعضای صندوقهای اعتبارات خرد زنان  بخش‌های مختلف استان قم در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند، افزود: عرقیات سنتی، محصولات لبنی، میوه‌های خشک، صنایع دستی، رب انار، آبغوره، عسل و... محصولاتی است که توسط بانوان تولید کننده روستایی در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

نورایی با تاکید بر اینکه هدف از برپایی این نمایشگاه معرفی توانمندی‌های زنان روستایی و حمایت از آنان می‌باشد، اظهار داشت: سازمان جهاد کشاورزی استان قم با برگزاری کلاس‌های آموزشی و ارائه تسهیلات و برگزاری نمایشگاه جهت عرضه محصولات، حمایت‌های لازم را از بانوان تولید کننده روستایی به عمل می‌آورد.

گفتنی است، این نمایشگاه به همت امور زنان مدیریت هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان قم برپا شده است