Agricultural Organization of Qom

رهبری
امروز سه‌شنبه 02 مرداد 1403

بیانیه حریم خصوصی

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت های جاری می گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می گردد .این سازمان براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 2217211 شورای عالی اداری مورخ 1392/11/21 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و  کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می­ نماید .اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان در بخش نظرسنجی، انتقاد و پیشنهاد و شکایت، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می­ گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی، با فرد یا مؤسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

اطلاعاتی که شما خود در اختيار ما قرار میدهيد، شامل موارد زير هستند:

در درگاه اصلی مرکز، صرفاً در قسمت انتقادات و پیشنهادات و شکایات ما یک سری اقلام اطلاعاتی از شما دریافت می­ نماییم که در این بین تنها نام، نام خانوادگی، نوع گروه سوال و موضوع اجباری بوده و باقی اقلام، اختیاری می ­باشد.

برخی اطلاعات ديگر که به صورت اتوماتيک از شما دريافت می شود شامل موارد زير می ­باشد:

– اطلاعات IP  ورودی شما به سایت

– اطلاعات صفحات بازدید شده شما (بر حسبIP  ورودی)

– تعداد بازدیدهای روزانه درگاه (بر حسبIP  های بازدید کننده)

– نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر کامپیوتر شما

لازم به ذکر است که این اطلاعات جمع آوری شده، امکان شناسایی کاربران را برای ما فراهم نمی ­کند. هدف ما از دریافت این اطلاعات استفاده از آنها در تحلیل عملکرد کاربران سایت می باشد تا بتوانیم در خدمت رسانی بهتر عمل کنیم.

Cookie ها

کوکی ‌ها فایل‌ های کوچکی می‌ باشند که توسط سایت ‌هایی که از آن ها بازدید می ‌کنید بر روی رایانه شما ذخیره می ‌شوند. کوکی‌ ها در واقع فایل ‌های ارتباطی بین سرور و رایانه شما می ‌باشند که از نظر امنیتی برای رایانه شما کاملا بی خطر هستند.  بنابر خصوصیت زبان های برنامه ‌نویسی تحت وب در استفاده از کوکی‌ ها، اگر شما امکان استفاده از آن‌ها را در مرورگر خود غیر فعال کرده باشید، در استفاده از سرویس‌ های ما با مشکل مواجه خواهید شد.

پیوند به دیگر سایت‌ ها

سایت ما ممکن است پیوند‌هایی با دیگر سایت‌ ها داشته باشد. هنگامی که شما با سایت دیگری پیوند برقرار می‌ کنید، دیگر از سایت ما خارج شده و مشمول قوانین خاص سایت جدید هستید. این سایت ‌ها ممکن است که اطلاعات دیگری را از شما دریافت کنند، بدیهی است جهت کسب اطلاعات بیشتر باید با سایت ‌های ذیربط تماس برقرار نمایید.

تغییر در سیاست ‌های سایت

ممکن است با تغییر سرویس‌ ها و خدمات، ما سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهیم. ما به شما پیشنهاد می ‌کنیم که هر چند وقت یک بار این صفحه را مطالعه نمایید تا از تغییرات احتمالی سیاست‌ های ما آگاه شوید.