• دستورالعمل صدور مجوز پروانه ماهيان زينتي آب شيرين
  • دستورالعمل بهداشتی تکثیرو پرورش زالو طبی دامپزشکی
  • آیین نامه پرورش ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی
  • دستورالعمل صدور پروانه ماهيان گرمابي
  • شرایط و ضوابط ساختمان و تجهیزات مراکز عرضه عمده و فروشگاههای ماهی و محصولات شیلاتی
  • دستورالعمل صدور پروانه تاسیس / بهره برداری عرضه ماهی زنده
  • قانون نظام جامع دامپزشکی کشور
راهبرد مشارکت مصوب

این سازمان در جهت رسیدن به اهداف سازمانی در حوزه کشاورزی نهایت سعی و تلاش خود را می‌نماید تا بتواند با ارائه خدمات بهتر رضایتمندی مراجعین را تأمین نماید.

در همین راستا موارد ذیل را مد نظر قرار داده است:

1-در جهت خدمت‌رسانی بهتر، رفع نواقص و دریافت نظرات کاربران ، امکان نظرسنجی را درسایت فراهم نموده است.

2- در این تارنما سعی شده کلیه استانداردهای موردنیاز اعم از کاربرپسند بودن، شفافیت، کیفیت خدمات تارنما، دسترس‌پذیری تارنما ، دسترس‌پذیری اطلاعات، بیانه حریم خصوصی و بیانیه سطح توافق خدمات ایجاد گردد.

3- اصلاح و بهبود روش‌های ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مراجعین از طریق سایت ایجاد و همواره مدنظر مسئولین این سازمان بوده است.

4- اهمیت به اطلاع‌رسانی و بروز رسانی اخبار، اطلاعیه‌ها و ....درسایت سازمان یکی از مهم‌ترین اهداف این سازمان مطرح‌شده است و امکان درج نظرات و دیدگاه کاربران برای هر خبر وجود دارد.

5- دریافت و رسیدگی به شکایات، پیشنهاد‌ها و انتقادات مراجعین و پاسخگویی به آن‌ها درسایت سازمان فراهم ‌شده است.

6- زمینه دریافت پیام مخاطبین از طریق پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و پاسخگویی به آن‌ها ایجادشده است.  • جهاد کشاورزی استان قم، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.
  • مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می‌گردد. این سازمان در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند.
  • ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در پورتال خود از سیاست های امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روش ها و دستورالعمل های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روش های محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را در بر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.
  • در بخش پیوندها، پیوندهای فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان های دیگر هستند. این وب سایت ها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایت ها آنها را مطالعه کنید.


۱- راهبرد زیر شاخص مشارکت در کاربر پسند بودن تارنما

در رابطه با نماگر قابلیت شخصی سازي، جستجوي پیشرفته و اجراي در کلیه مرورگرها و اجرا بر روي دستگاه هاي قابل حمل درسایت سازمان جهاد کشاورزی استان قم رعایت شده است و بعنوان طراحی سایت بصورت Responsive معرفی گردید.

۲-راهبرد مشارکت در زیر شاخص شفافیت تارنما

در رابطه با نماگر ارتباط مستقیم مدیران در وب سایت و تاریخ هاي بروزرسانی و انتشار شناسنامه خدمات در منوي خدمات الکترونیک سایت سازمان جهاد کشاورزی استان قم بطور کامل ارائه شده است.

۳-راهبرد مشارکت کیفیت خدمات تارنما

با توجه به اطلاع رسانی خدمات در منوهاي خدمات الکترونیک و مشترکین بطور کامل و مجزا ارائه شده و سایت خبري مجزا نیزعلاوه بر نمایش مهمترین اخبار در سایت اصلی وجود دارد.

۴-راهبرد مشارکت در دسترس پذیري تارنما

در سایت سازمان جهاد کشاورزی استان قم ،دستورالعمل بروزرسانی و استاندارد بودن نام دامنه و زمان بارگذاري رعایت گردیده است.

۵-راهبرد مشارکت در دسترس پذیري اطلاعات

در تارنماي سازمان جهاد کشاورزی استان قم ، سوالات متداول، پیوندها و وجود کانال اطلاع رسانی (سروش) و در نهایت اخبار ومزایده ها و اطلاعیه هاي مهم وجود دارد.

۶-راهبرد مشارکت در دسترس پذیري اطلاعات

در این وب سایت بیانیه حریم خصوصی و سطح توافق خدمات در منوي خدمات فناوري نیز وجود دارد.بازدید امروز75
بازدید دیروز0
بازدید هفته627
بازدید کل442046