همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر صورت گرفت:
اهدای خون جمعی از جهاد گران قم

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون، جمعی از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم خون خود را اهدا نمودند.
مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی های صورت گرفته، جمعی از جهادگران قم با حضور در مرکز انتقال خون واقع در میدان روح الله، خون خود را اهداء کردند.
بهروز نیازمند ضمن قدردانی از مشارکت کارکنان این سازمان جهت مشارکت در این عمل انسان دوستانه، اظهار داشت: علاوه بر اینکه اهداء خون موجب نشاط و شادابی سازمانی خواهد شد، همانطور که گفته شده است «اهدای خون، اهدای زندگیست» و باید قدر این نعمت خدادادی را دانسته و در راه کمک به نیازمندانِ این ماده حیاتی از آن استفاده نمود چرا که در این کار رضای خداوند و نجات جان انسان‌ها قرار دارد.
وی افزود: یکی از مؤلفه های ایجاد همدلی در میان همکاران، شرکت در امور خیرخواهانه است و اهدای خون یکی از امور انسان دوستانه ای است که علاوه بر رضای خدا، سلامت جسم و کمک به همنوعان را نیز در خود دارد.
وی همچنین بیان داشت: شرکت در برنامه های جمعی و گروهی موجب افزایش روحیه و نشاط همکاران می شود که این امر رابطه مستقیم در میزان بهره وری و کارایی آنها دارد و همین مسئله اهمیت اجرای چنین برنامه هایی را در سازمان ها نشان می دهد.
گفتنی است، در این اقدام خیرخواهانه که به همت سازمان جهاد کشاورزی استان قم و با همکاری سازمان انتقال خون استان و جمعیت هلال احمر استان صورت گرفت، تعدادی از جهادگران قم با حضور در مرکز انتقال خون میدان روح الله، در این برنامه شرکت کردند.