خریداری 22 یخچال برای مردم سیل‌زده لرستان/ کمک‌های سازمان جهاد کشاورزی استان قم ادامه دارد

 مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم از خریداری 22 یخچال برای مردم سیل‌زده لرستان خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم تا سروسامان گرفتن مردم لرستان در کنارشان باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، در راستای حمایت سازمان جهاد کشاورزی استان قم از مردم سیل‌زده لرستان  و ادامه کمک‌های این سازمان در جهت ساماندهی شرایط مردم سیل‌زده سری جدید کمک‌ها به لرستان اعزام می‌شود.

با توجه به گرمی هوا و نیاز مردم آسیب‌دیده به وسایل برودتی برای جلوگیری از مسمومیت و عواقب فساد مواد غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان قم تعدادی یخچال برای خانواده‌های سیل‌زده خریداری کرده و اقدامات لازم جهت اعزام به لرستان در حال انجام است.

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم در راستای حمایت از مردم سیل‌زده لرستان اظهار داشت: تاکنون چندین محموله کمک‌های سازمان جهاد کشاورزی به استان لرستان و برای مردم سیل‌زده اعزام‌شده است.

علی قاسمی ورجانی تعداد یخچال‌های اعزام‌شده را 22 یخچال اعلام کرد و افزود: کمک به مردم سیل‌زده برای ساماندهی شرایط زندگی خود در اولویت سازمان جهاد کشاورزی استان قم بوده و تلاش می‌کنیم تا استقرار مردم لرستان در خانه‌های خود و رفع بحران همراه مردم سیل‌زده و آسیب‌دیده لرستان باشیم.