پیام رئیس سازمان جهاد کشاوزی استان قم به مناسبت آغاز هفته بصیرت

9 دی روحیه وفاق در مقابله با استکبار را در کشور حاکم کرد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با صدور پیامی به مناسبت آغاز هفته بصیرت، نهم دیماه سالروز حماسه ملت ایران در مقابله با دسیسه های دشمنان خارجی و استکبار جهانی را گرامی داشت.

محمدر ضا طلایی در این پیام، نهم دیماه را سالروز تجدید بیعت ملت بزرگ ایران با آرمان های امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی دانست و گفت: حماسه نهم دیماه روحیه وفاق و همدلی در مقابله با استکبار جهانی را در سراسر ایران اسلامی حاکم کرد و بدخواهان و دشمنان نظام را مایوس نمود.

وی افزود: مردم ما هر زمانی که احساس کنند حاکمیت و نظام شان در معرض خطر و تهدید قرار گرفته صرفنظر از سلایق سیاسی در کنار یکدیگر مانند امتی واحده از ارزشها و اصول انقلابی شان دفاع می کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی در پایان ضمن گرامیداشت یوم الله نهم دی ماه و آغاز دهه بصیرت، خاطر نشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند حمایت و همراهی مردم همیشه در صحنه و انقلابی برای خنثی سازی توطئه دشمنان است و در همین راستا جهادگران قم همراه با مردم در یوم الله نهم دی ماه با آرمان های امام راحل و رهبری تجدید بیعت خواهند کرد.