همگام و همدوش با مردم همیشه در صحنه استان صورت گرفت

حضور باشکوه جهادگران قم در راهپیمایی 13 آبان

رئیس، معاونان و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم همگام و همدوش با مردم همیشه در صحنه استان مقدس قم در مراسم راهپیمایی روز 13 آبان شرکت نمودند.

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، در این مراسم که از میدان روح الله شهر مقدس قم آغاز و تا تجمع در حرم مطهر حضرت معصومه (س) ادامه داشت، جهادگران سازمان جهاد کشاورزی استان قم همگام و همراه با سایر مردم با شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان و با سر دادن شعارهای «مرگ بر استکبار»،«مرگ بر آمریکا»،«مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود» بار دیگر با آرمان های امام(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم در حاشیه این راهپیمایی طی سخنانی گفت: روز 13 آبان ماه روز تبلور شعار عاشورایی هیهات منا الذله است که به عنوان روز ایستادگی در مقابل استعمارگران در ایران اسلامی شناخته شده است.

مهندس محمد رضا طلایی اظهار داشت: سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، روزی ماندگار در تاریخ ملت بزرگ ایران است که پیام استکبارستیزی این ملت برای بشریت تحت ظلم طاغوتیان و مبارزه و اقدام عملی علیه استکبار جهانی است.

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی ۱۳آبان امسال پرشورتر از سال‌های گذشته برگزارشد، عنوان کرد: امروز مردم  همیشه در صحنه قم با آگاهی و بصیرت درصحنه حضور پیداکردند و یاوه‌گویی‌های آمریکا و استکبار جهانی را پاسخ داده و تمام گروه ها و احزاب سیاسی و آحاد مختلف مردم نشان دادند که بر سر اصول و آرمان های انقلاب هیچ اختلافی با هم ندارند و هر جا که پای تمامیت ارضی و اهداف و آرمان های انقلاب میان باشد، همه با هم یکصدا به میدان می آیند.

طلایی تصریح کرد: جهادگران استان مقدس قم نیز بر حسب وظیفه ذاتی که همانا دفاع از ارزش های اسلام، انقلاب و نظام می باشد، با حضور گسترده خود در این مراسم ضمن محکوم کردن یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا، با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

گفتنی است، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران سخنران ویژه راهپیمایی روز 13 آبان در شهر قم بود.