رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان:

بسیجیان جهادگر قم در سنگر خدمت به امنیت غذایی پایدار پیشتاز هستند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با تبریک آغاز هفته بسیج گفت: بسیجیان جهادگر قم در سنگر خدمت به امنیت غذایی پایدار پیشتاز هستند.

محمد رضا طلایی که به مناسبت آغاز هفته بسیج در جمع بسیجیان پایگاه مقاومت شهید علیمحمدی سازمان جهاد کشاورزی استان قم سخن می گفت، اظهار داشت: سالروز فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج در ۴ ‌آذرماه سال ۱۳۵۸ که زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید، بر همگان تبریک می گویم.

وی افزود: فرمان حضرت امام (ره) در تاسیس بسیج باعث شد که جوانان با ایمان و پرشور ایران اسلامی با تمام وجود در دفاع از میهن تمام سختی ها و ناملایمات را به جان بخرند و با شجاعت مثال زدنی و بی نظیر طی 8 سال دفاع مقدس در مقابل تهاجم استکبار جهانی با فدا نمودن جان خود، برگ زرینی در تاریخ اسلام و این کشور رقم بزنند.

وی تصریح کرد: خون های جوانان ایران اسلامی باعث شد که این شجره طیبه تا به امروز پله های رفیع علم و فناوری را در تمام عرصه فتح کرده و مایه سربلندی و سرافرازی ملت بزرگ ایران شود و این افتخارآفرینی همچنان ادامه دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با تاکید بر اینکه احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است، بیان داشت: وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن در نهاد مقدس بسیج به بهترین نحو به منصه ظهور رسیده و امروز بسیج به مظهر اتحاد و انسجام ملی ایران تبدیل شده است.

طلایی با اشاره به اینکه حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبوده و در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است، گفت: نهاد مقدس بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و بسیجیان در تمامی عرصه‌های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب همواره الگو و پیشگام بوده‌اند.

وی ادامه داد: بسیجیان جهادگر سازمان جهاد کشاورزی استان قم نیز همپای سایر اعضای این شجره طیبه در تمامی دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در حفظ و حراست از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی کوشیدند و در سنگر خدمت به امنیت غذایی پایدار نیز پیشتاز هستند.

وی افزود: اینجانب هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی همکاران، خواهران بسیجی و دلاورمردان عرصه جهاد در سازمان  جهاد کشاورزی قم تبریک می گویم و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.