آوازی در مراسم تجلیل از همکاران بازنشسته سازمان جهاد کشاورزی استان قم:

تجلیل از همکاران بازنشسته را وظیفه خود می دانیم

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهادکشاورزی استان قم از زحمات بازنشستگان این سازمان در دوران خدمت تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، آوازی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان قم در آیین پاسداشت خدمات بازنشستگان سازمان جهاد کشاورزی استان قم اظهار داشت: علاقمند بودیم که این مراسم را زودتر و با حضور تمامی همکاران سازمان برگزار کنیم، اما شرایط بیماری کرونا محدودیت هایی برای ما ایجاد کرده، ولی حقیقتاً تکریم بازنشستگان را وظیفه خود می‌دانیم و امروز با برگزاری این مراسم با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی سعی در ادای این وظیفه‌ داریم.

وی ادامه داد: شما بازنشستگان سرمایه های گرانقدر با کوله باری از تجربه  هستید و تمام سعی و همت خود را در راستای ارائه خدمات رفاهی و کاهش مشکلات شما عزیزان و بهرمندی از تجارب شما در اولویت کاری داریم .

آوازی افزود: در راستای ارائه خدمات به بازنشستگان بعد از عادی شدن شرایط کرونا کلاس های آموزشی ویژه بازنشستگان طبق روال گذشته در روزهای دوشنبه هر هفته در کانون بازنشستگان سازمان جهاد کشاورزی برقرار خواهد شد.

آوازی همچنین خاطر نشان کرد: برقراری بیمه های تکمیلی به جهت جبران هزینه های درمان بازنشستگان ، برپایی اردوهای سیاحتی زیارتی و تفریحی .... در راستای ارائه تسهیلات و خدمات رفاهی به همکاران بازنشسته صورت گرفته است.

در بخش های دیگری از این مراسم رئیس کانون بازنشستگان سازمان جهاد کشاورزی استان قم از بازنشستگان سازمان خواست تا در ایام بازنشستگی سازمان را فراموش نکرده و تجارب خود را در اختیار کارکنان سازمان قرار دهند و ارتباط و تعامل خود را قطع نکنند.

فرخی ادامه داد: جلسات مشاوره ویژه بازنشستگان در راستای حل مشکلات و مسائل مختلف در روزهای دوشنبه در محل کانون بازنشستگان سازمان جهاد کشاورزی استان قم برگزار می گردد.

در پایان این مراسم که با حضور رئیس سازمان، معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان قم برگزار شد، از 13 نفر از کارکنانی که طی سالهای 98 و شش ماهه نخست سال 99 مفتخر به بازنشستگی شده بودند تجلیل به عمل آمد.